TruckStore Türkiye Araç Alım

Kamyon ve çekicinizi satmanın en güvenilir,kolay ve hızlı yolu TruckStore!

İletişim formunu doldurun, sizi arayalım!

 

İKİNCİ EL KAMYONLAR İÇİN GÜVENİLİR PARTNERİNİZ
TruckStore Türkiye global olarak edinmiş olduğu bilgi ve tecrübesi ile 13 ülke ve 24 şehirde, sunmuş olduğu en uygun araçlar ve en iyi servis imkanları sayesinde Türk kamyon pazarında ihtiyaçlarınızı karşılamak için hizmet vermektedir. TruckStore, Mercedes-Benz standarlarına uygun olarak sizlere çeşitli hizmetleri bir arada sunmakta, aynı zamanda kendi aracınızla takas yapma imkanı sağlamaktadır. TruckStore'da kamyonlardan yarı römorklara kadar değişen tüm yaş, tip ve modellerde geniş bir araç yelpazesi sunulmaktadır. Hepsi güvenebileceğiniz TruckStore standartlarını sizlere sağlamaktadır. Kamyonlarınızı alırken ve satarken TruckStore'a her zaman güvenebilirsiniz.
 
 
İKİNCİ EL KAMYONLAR İÇİN MERCEDES-BENZ GÜVENİLİRLİĞİ
Mercedes-Benz kalitesini alım satım dahil sunulan tüm hizmetlerde bulabilirsiniz. Mercedes-Benz, TruckStore markası ile sunmuş oldugu geniş hizmet yelpazesi ve araç sahibi olmanızı kolaylaştıran uzman kadrosu sayesinde kişisel ihtiyaçlarınızı anlar ve buna uygun çözümler üretir.
Mercedes-Benz sizler için en uygun ve esnek ödeme planlarını hazırlamaktadır. İkinci el kamyonların alım satımında garanti, servis sözleşmeleri, finansman, sigorta ve kusursuz servis ağı konseptini tek bir lokasyonda sunan TruckStore sizlere özel bir deneyim sağlamaktadır.
 
 
İkinci el kamyonlar için sunduğumuz hizmetler:
  • Araç değerlendirme
  • TruckStore güvenilirliği
  • Kamyon satın alma
  • Finansal hizmetler
  • Buy-Back
  • Takasa alma
  • İhracat
-
-

Kampanyanın geçerli olduğu bayi ve servislerimiz;

Mercedes-Benz Türk A.Ş. Genel Müdürlük

Akçaburgaz Mahallesi Süleyman Şah Caddesi No:6 Esenyurt/İstanbul, Turkey

02128673000   02128673000